ליגות לנוער 2015-2016 יוצאות לדרך

16/09/2015

מאת סיון חדד

מנהלי מועדונים יקרים,עלה. אנא היכנסו לאזור האישי שלכם. הכניסו ת.ז וסיסמא ראשונית שהיא גם מספר תעודת הזהות, ואשרו השתתפות קבוצות בליגה + הכניסו הרכבים. בהצלחה. ליאור




 שינויים במבנה ליגה לנוער בעונת 2015/16

 

 

מבנה הליגה לנוער בעונת 2016

 1. ליגה עילית. 2 מחוזות של 8 קבוצות עם משחקי הצלבה (3 יורדות). קצב מלא 90 דקות עם תוספת 30 שניות.

2. ליגה ארצית. 3 מחוזות של 8 קבוצות (3 עולות, 6 יורדות). קצב מלא 90 דקות עם תוספת 30 שניות.

3. ליגה מחוזית. חלוקה למחוזות לפי נתוני הרשמה (כ-6 קבוצות במחוז). 6 עולות. סדרי עלייה ומשחקי מבחן ייקבעו עם פרסום המחוזות ותכנית המשחקים. קצב חצי מהיר 50 דקות עם תוספת 10 שניות.

 

 

זכאות

 ליגה עילית

כל הקבוצות שסיימו במקומות 1-6 במחוז שלהם ב-2015; מנצחת משחק מבחן על מקום 13/14; מקומות 1-3 בתחרות המבחן של הליגה הארצית.

ממלאות מקום: מפסידה במשחק מבחן 13/14 ליגה עילית, מקום 4 בתחרות המבחן ארצית,מקומות 5-6 בתחרות המבחן ארצית, מקומות 8 במחוזות בעילית.

 ליגה ארצית

3 קבוצות שירדו מליגה עילית

כל המשתתפות בתחרות המבחן שלא עלו

כל הקבוצות שסיימו במקום 1 או 2 בליגה מחוזית

ממלאות מקום: הקבוצות שסיימו במקום 3 במחוז שלהן מתוך 6 קבוצות לפחות או  במקום 4 מתוך 8 קבוצות, לפי אחוז הנקודות שנצברו. במקרה של שוויון לפי ממוצע מד כושר מתאריך 30/6/15 ל-4 השחקנים החזקים ביותר ששיחקו 2 משחקים לפחות בעונה הקודמת.

 ליגה מחוזית

כל השאר. רישום קבוצות חדשות ללא הגבלה. 

 

 

רשימת קבוצות זכאיות

 ליגה עילית

 1064  הפועל כפר סבא נוער א'

1932  נערי אטיוד רמת גן א'

1172  נערי עירוני נתניה א'

1483  מועדון חיפה נוער א'

1068  נוער הרצליה א'

1957  נערי אטיוד רמת גן ב'

1470  קרית אונו נערים א'

1745  בי"ס לשחמט עיריית רחובות א'

1066  הפועל עירוני ראשון לציון א'

1090  נוער "פורת" - ע"ש מרדכי ורחל פורת

1062  מועדון השחמט באר שבע א'

1086  כוכבי אשדוד א'

1065  הפועל כפר סבא נוער ב'

1061 נוער עירוני פתח תקוה א'

1106  ירו-שחמט נערי יפת

1535  בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב'

 ממלאות מקום:

1959 כוכבי "שחמט לכל"

1142  נוער צורן א'

1071  עירוני כרמיאל נוער א'

1063  נוער עירוני אשקלון

1096  אריות ראשל"צ ע"ש מיכאל רוזנטל

  ליגה ארצית

1959 כוכבי "שחמט לכל"

1096  אריות ראשל"צ ע"ש מיכאל רוזנטל

1333  עירוני ת"א נוער א'

1142  נוער צורן א'

1071  עירוני כרמיאל נוער א'

1063  נוער עירוני אשקלון

1394  אליצור נערי עירוני נתניה ב'

1576  מועדון חיפה נוער ב'

1170  מועדון חיפה נוער ג'

1933  קרית אונו נערים ב'

1363  הפועל כפר סבא נוער ג'

1067  נוער עירוני פתח תקוה ב'

2262  עירוני תל אביב מיכאל טל

2265  נערי אטיוד רמת גן ו'

1091  אליצור נערי אלקנה א'

1080  גוזלי ראשון לציון

1334  עירוני תל אביב גארי קספרוב

1102  כוכבי אשדוד ב'

2098  נערי אטיוד רמת גן ד'

1956  קרית אונו נערים ג'

2269  פנתרי ראשון לציון

1085 מועדון השחמט באר שבע ג'

2274 נוער שחמט לכל מתן ב'

1582  צעירי ירו-שחמט

 

 ממלאות מקום:

2282  אליצור בית אל בנימין א'

1103  כוכבי אשדוד ג'

2265  נערי אטיוד רמת גן ו'

1130 עירוני תל אביב קרפוב

2273  נוער נצרת עילית ב'

2275  נוער שחמט לכל גני תקווה א'

 ליגה מחוזית - ההרשמה פתוחה ללא הגבלה לקבוצות חדשות נוספות

1386  עירוני כרמיאל נוער ב'

1407  נוער נצרת עילית א'

1113  הפועל "גמביט" קרית ביאליק נוער א'

1659  אליצור נערי עירוני נתניה ד'

1070  אליצור נערי עירוני נתניה ג'

2272  אליצור נערי עירוני נתניה ה'

1069  מועדון השחמט באר שבע ב'

2271  נוער קרית גת

1630  נוער חולון/ראשון לציון

2270  עתודת ראשון לציון

2157  נערי אטיוד רמת גן ה'

2268  צריחים קרית אונו

2229  קרית אונו נערים ד'

2266  נערי אטיוד רמת גן ז'

2267  נוער הרצליה ג'

1336  נוער הרצליה ב'

1104  כוכבי אשדוד ד'

1446  נוער "פורת" ב'

1536  בי"ס לשחמט עיריית רחובות ג'

1135  הפועל כפר סבא נוער ד'

1365  הפועל כפר סבא נוער ו'

2263  נוער צורן ב'

1359  עירוני תל אביב קפבלנקה

1360  עירוני תל אביב שמואל רשבסקי

 

1468  עירוני תל אביב בובי פישר

לוח תאריכים

 עילית

 סיבוב 1         8/10   10/10

סיבוב 2         15/10 17/10

סיבוב 3         5/11   7/11

סיבוב 4         12/11 14/11

סיבוב 5         19/11 21/11

סיבוב 6         26/11 28/11

סיבוב 7         3/12   5/12

הצלבות         17/12 19/12

בזק+טקס סיום          24/12

 ארצית

 סיבוב 1         15/10 17/10

סיבוב 2         22/10 24/10

סיבוב 3         5/11   7/11

סיבוב 4         12/11 14/11

סיבוב 5         26/11 28/11

סיבוב 6         3/12   5/12

סיבוב 7         17/12 19/12

בזק+טקס סיום          24/12

 מחוזית

סיבוב 1         15/10 17/10

סיבוב 2         5/11   7/11

סיבוב 3         19/11 21/11

סיבוב 4         3/12   5/12

סיבוב 5         17/12 19/12

מבחנים –  מועדים ייקבעו בהמשך