רשימת שופטי השחמט

23/12/2011

מאת סיון חדד

רשימת שופטי השחמט






האיגוד הישראלי לשחמט

ועדת חוקה ושיפוט 

רשימת שופטי השחמט בישראל

הרשימה אושרה ע"י ועדת חוקה ושיפוט ב-3.2.2013

 
             

שופטים בינלאומיים  (20)

1.בורשטיין אלמוג

2.גלפר ישראל

3.שורק מרדכי

4.דורנר אברהם

5.איסרס אהרון

6.קנדלשיין שלמה

7.גלטמן ויקטור

8.פרץ מלכיאל

9.ליעד גרינפלד

10.בר-שירה צבי

11. קפלן עמירם

12.לבנט אליהו

13.אלון שולמן

14.דן כספי

15.רועי מימרן

16.קינר (קלביצקי)יחזקאל

17.צ'סקוב זליג

18.אפק יוחנן

19.גרוס אהוד

20.גרשקוביץ לב

 

שופטי פיד"ה (6)

1.גל ליאור

2. כהן-רביבו אלון

3.שלו משה

4.ויינשטיין ולדימיר

5.וובינקין נטלי

6.לנדה לאון

 

שופטים לאומיים (36)

1.קוצר אריה

2.ליניק ירון

3.קופילוף ניק

4.רוס עודד

5.זק אורי

6.בקיש רמי

7.טל רמי

8.טרנר אפרים

9.סדגר יוחנן

10.שקליאר מיכאל

11.גינזבורג איגור

12.בן-ציון דוד

13.בן-חורין יעקב

14.רוט יפים

15.משה מאור(קרקובסקי)

16.קייזר אמי

17.פרנק חגי

18.לוריא מיכאל

19.לוי יואל

20.אנציפולבסקי דורה

21.ים דורון

22.חיימוביץ טל

23.אזר פנחס

24.שניידר יוסף

25.מירון-שדה ליאת

26.זלץ דב

27.קליינר רווה

28.ברזילי משה

29.יוספחנובה קרוליין

30.גומברג בוריס

31.דותן ולריה

32.הסל שמעון

33.מוגילבסקי יעקב

34.סלומון דני

35.פרנקל צבי

36.רוזנשטיין יולי

 

שופטים מוסמכים (82)

1.אורן זוהר

2.ארליוק מיכאל

3.ברליאה דניאל

4.ביטנסקי איגור

5.בילאל יוניס

6.בלאס אורי

7.ברמן מרק

8.היינה אייל

9.הלחמי מיקי

10.הר-צבי שי

11.זווגלסקי יפים

12.בקר אברהם

13.לב אריה

14.לדרמן לאון

15.לוי יצחק

16.לוין אלעד

17.ניסנבוים יואב

18.סגל נח

19.שטיינברג מרדכי

20.הורסיו וולמן

21.ריאבוכין ארקדי

22.סטפק ערן

22.עמי-נצח דניאל

23. לוי אבנר

24.פורת דניאל

25.פיירמן יגאל(איגור)

26.צודיקביץ יבגני

27.גוחבט פיטר

28.רבינוביץ אלכסנדר

29.ריין זאב

30.שחר עודד

31.שחר שי

32.שיוביץ מרסל

33.שמיס מרדכי

34.שפיז רפי

35.תמנליס יואל

36.פילוסוף אסי

37. דורי גיא

38.ניצן יניב

39.לביא עידן

40.גופשטיין ליאוניד

41.הדר אבנר

42.לובין בוריס

43.פלמן חיים

44. קליסקי דן

45.שמעונוביץ יואב

46.ולדיסלב שקלובסקי

47.רויטמן משה

48.בריאן טאוארס

49.בר-טל שיר

50.בוקר נחום

51.איזנשר שי

52.רוזנבליט סטס

53.פרקש מעיין

54.פרדקין אלכס

55.הדרי אריאל

56.לן אירנה

57.לוין אלי

58.להב דורון

59.אייזנברג ליאור

60.וולושין יורי

61.מיכאלבסקי אלכס

62. מנדלבוים שגיא

63.פליימן שמעון

64.זיזמר מקסים

65.זולטוגורסקי איתי

66.באגי ביקוב דימטרי

67.חורש טל

68.חסידובסקי מרק

69.טרטטוביץ משה

70.טרנפולסקי אנטולי

71.כוגן דורון

72.דביר אופיר

73.שיף יהונתן

74.סנפיר אייל

75.סובורוב ריצ'רד

76.קונין פאבל

77.קופלוביץ אליהו

78.גיטין ליאוניד

79.גיטין יוליה

80.אנטולי גרינפלד

81.נינבורג דימטרי

82.יעקובוביץ שלומי