ת.ז.
סיסמה
איך נכנסים?
הרשמה לאיגוד השחמט
כניסה
לשחקנים
כניסה
לשחקנים
ראשי
ליגות
חיפוש ליגה
ליגה לאומית
תחרויות
שחקנים
מועדונים
תשלומים
מפעל הפיס
מידע
חברי הנהלה
רשימת שופטים בישראל
חוקה ושיפוט
חוקים תקנון וכללים
נוער
ועדות
החלטות בית דין
ארכיון כתבות
576 אס"א ת"א ו'
אס"א תל אביב
ליגה
ג' הרצליה 2008
מקום משחקים: איינשטיין 64
מפגשים: 20
נקודות: 58.0
מקום: 2
אנשי קשר
שחקן
תפקיד
טלפון
טלפון נוסף
נייד
דוא"ל
קליין ערן
אחראי הקבוצה
03-6359073
03-5728770
052-4043207
[email protected]
זסלבסקי זאב
ממלא מקום אחראי קבוצה
03-6409248
03-5323774
054-4534868
[email protected]
הרכב הקבוצה
לוח #
מספר שחקן
שם
מד כושר
תוצאה
1
17468
שי רונן
0
0.0/0 (+0-0=0)
2
16229
נתנזון מישל
0
0.0/0 (+0-0=0)
3
8166
עציון צביקה
1599
0.0/0 (+0-0=0)
4
13274
גורביץ יעקב
1527
0.0/0 (+0-0=0)
5
9545
ארידור יורם
1725
2.5/4 (+2-1=1)
6
3828
קליין ערן
1745
13.0/18 (+11-3=4)
7
16230
פיסוצקי סרגיי
1699
4.5/5 (+4-0=1)
8
18105
בוימולד יגאל
1400
7.5/16 (+6-7=3)
9
5188
גולדברג צביה
1553
0.0/0 (+0-0=0)
10
19746
כהן יוסי2
0
2.0/6 (+2-4=0)
11
16522
ביאלר חן
1515
2.0/2 (+2-0=0)
12
19086
קורוסטשבסקי מיכאל
1597
5.0/7 (+5-2=0)
13
11173
זוהר שלום
1395
3.0/3 (+3-0=0)
14
8990
סומר איתמר
1400
4.0/9 (+4-5=0)
15
19617
ארוס ג'ורג'
1544
7.5/10 (+7-2=1)
16
16526
ברונפמן דן
1685
0.0/0 (+0-0=0)
משחקים
סיבוב 1
מארחת:
"בית הלוחם" א' ת"א - תמיד מארחת - פרשה
1.5
3.0
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 03/01/2008
אלון סינואני
0
-
1
ערן קליין
ה', 03/01/2008
אהוד פאוסט
0.5
-
0.5
יגאל בוימולד
ה', 03/01/2008
אריה איינהורן
0
-
1
יוסי2 כהן
ה', 03/01/2008
עודד שביט
1
-
0
ג'ורג' ארוס
סיבוב 2
מארחת:
"בית הלוחם" א' ת"א - תמיד מארחת - פרשה
3.0
1.5
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 03/01/2008
אלון סינואני
0.5
-
0.5
ערן קליין
ה', 03/01/2008
אהוד פאוסט
1
-
0
יגאל בוימולד
ה', 03/01/2008
אריה איינהורן
1
-
0
יוסי2 כהן
ה', 03/01/2008
עודד שביט
0
-
1
ג'ורג' ארוס
סיבוב 3
מארחת:
נוער"מנחם" הרצליה - פרשה
1.0
3.5
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 17/01/2008
דרור גבעון-רוטר
0
-
1
ערן קליין
ה', 17/01/2008
עופרי וינר
0
-
1
יגאל בוימולד
ה', 17/01/2008
גלעד הילרוביץ
1
-
0
יוסי2 כהן
ה', 17/01/2008
גדי דמנטייב
0
-
1
ג'ורג' ארוס
סיבוב 4
מארחת:
נוער"מנחם" הרצליה - פרשה
1.0
3.5
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 17/01/2008
דרור גבעון-רוטר
0
-
1
ערן קליין
ה', 17/01/2008
עופרי וינר
1
-
0
יגאל בוימולד
ה', 17/01/2008
גלעד הילרוביץ
0
-
1
יוסי2 כהן
ה', 17/01/2008
גדי דמנטייב
0
-
1
ג'ורג' ארוס
סיבוב 5
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
2.0
2.0
אורחת:
ותיקי רעננה פרדי ריינר - פרשה
ה', 31/01/2008
יורם ארידור
1
-
0
סנדו מרקוביץ
ה', 31/01/2008
ערן קליין
0
-
1
יעקב פנחסי
ה', 31/01/2008
יגאל בוימולד
0.5
-
0.5
בוריס דובמן
ה', 31/01/2008
ג'ורג' ארוס
0.5
-
0.5
שמעון2 ישראלי
סיבוב 6
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
3.5
1.0
אורחת:
ותיקי רעננה פרדי ריינר - פרשה
ה', 31/01/2008
יורם ארידור
1
-
0
סנדו מרקוביץ
ה', 31/01/2008
ערן קליין
1
-
0
יעקב פנחסי
ה', 31/01/2008
יגאל בוימולד
0
-
1
בוריס דובמן
ה', 31/01/2008
ג'ורג' ארוס
1
-
0
שמעון2 ישראלי
סיבוב 7
מארחת:
הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקי - פרשה
2.0
2.0
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 14/02/2008
נתן בלומקין
0
-
1
ערן קליין
ה', 14/02/2008
אייל סנפיר
1
-
0
יגאל בוימולד
ה', 14/02/2008
אסף אייזנברג
1
-
0
איתמר סומר
ה', 14/02/2008
משה למר
0
-
1
ג'ורג' ארוס
סיבוב 8
מארחת:
הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקי - פרשה
4.5
0.0
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 14/02/2008
נתן בלומקין
1
-
0
ערן קליין
ה', 14/02/2008
אייל סנפיר
1
-
0
יגאל בוימולד
ה', 14/02/2008
אסף אייזנברג
1
-
0
איתמר סומר
ה', 14/02/2008
משה למר
1
-
0
ג'ורג' ארוס
סיבוב 9
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
3.5
1.0
אורחת:
עתודת "יצחק" הרצליה - פרשה
ה', 28/02/2008
ערן קליין
1
-
0
חנה בן-עמי
ה', 28/02/2008
סרגיי פיסוצקי
1
-
0
טלי בן-גל
ה', 28/02/2008
יגאל בוימולד
1
-
0
כפיר בן-חיים
ה', 28/02/2008
איתמר סומר
0
-
1
איה ברנשטיין
סיבוב 10
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
4.5
0.0
אורחת:
עתודת "יצחק" הרצליה - פרשה
ה', 28/02/2008
ערן קליין
1
-
0
חנה בן-עמי
ה', 28/02/2008
סרגיי פיסוצקי
1
-
0
טלי בן-גל
ה', 28/02/2008
יגאל בוימולד
1
-
0
כפיר בן-חיים
ה', 28/02/2008
איתמר סומר
1
-
0
איה ברנשטיין
סיבוב 11
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
2.0
2.0
אורחת:
"בית הלוחם" א' ת"א - תמיד מארחת - פרשה
ה', 13/03/2008
ערן קליין
1
-
0
אלון סינואני
ה', 13/03/2008
סרגיי פיסוצקי
1
-
0
אהוד פאוסט
ה', 13/03/2008
יגאל בוימולד
0
-
1
אריה איינהורן
ה', 13/03/2008
יוסי2 כהן
0
-
1
עודד שביט
סיבוב 12
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
1.0
3.5
אורחת:
"בית הלוחם" א' ת"א - תמיד מארחת - פרשה
ה', 13/03/2008
ערן קליין
0
-
1
אלון סינואני
ה', 13/03/2008
סרגיי פיסוצקי
0.5
-
0.5
אהוד פאוסט
ה', 13/03/2008
יגאל בוימולד
0.5
-
0.5
אריה איינהורן
ה', 13/03/2008
יוסי2 כהן
0
-
1
עודד שביט
סיבוב 13
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
4.5
0.0
אורחת:
נוער"מנחם" הרצליה - פרשה
ה', 27/03/2008
יגאל בוימולד
1
-
0
עופרי וינר
ה', 27/03/2008
חן ביאלר
1
-
0
גלעד הילרוביץ
ה', 27/03/2008
מיכאל קורוסטשבסקי
1
-
0
חן2 פורת
ה', 27/03/2008
איתמר סומר
1
-
0
ירון פורת
סיבוב 14
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
3.5
1.0
אורחת:
נוער"מנחם" הרצליה - פרשה
ה', 27/03/2008
יגאל בוימולד
1
-
0
עופרי וינר
ה', 27/03/2008
חן ביאלר
1
-
0
גלעד הילרוביץ
ה', 27/03/2008
מיכאל קורוסטשבסקי
0
-
1
חן2 פורת
ה', 27/03/2008
איתמר סומר
1
-
0
ירון פורת
סיבוב 15
מארחת:
ותיקי רעננה פרדי ריינר - פרשה
1.5
3.0
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 10/04/2008
סנדו מרקוביץ
0.5
-
0.5
ערן קליין
ה', 10/04/2008
יעקב פנחסי
0
-
1
יגאל בוימולד
ה', 10/04/2008
בוריס דובמן
1
-
0
מיכאל קורוסטשבסקי
ה', 10/04/2008
שמעון2 ישראלי
0
-
1
שלום זוהר
סיבוב 16
מארחת:
ותיקי רעננה פרדי ריינר - פרשה
1.5
3.0
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 10/04/2008
סנדו מרקוביץ
0.5
-
0.5
ערן קליין
ה', 10/04/2008
יעקב פנחסי
1
-
0
יגאל בוימולד
ה', 10/04/2008
בוריס דובמן
0
-
1
מיכאל קורוסטשבסקי
ה', 10/04/2008
שמעון2 ישראלי
0
-
1
שלום זוהר
סיבוב 17
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
3.0
1.5
אורחת:
הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקי - פרשה
ב', 05/05/2008
יורם ארידור
0.5
-
0.5
נתן בלומקין
ב', 05/05/2008
ערן קליין
1
-
0
משה למר
ב', 05/05/2008
מיכאל קורוסטשבסקי
1
-
0
משה רויטמן
ב', 05/05/2008
איתמר סומר
0
-
1
ניקולאי וייזמן
סיבוב 18
מארחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
3.0
1.5
אורחת:
הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקי - פרשה
ב', 05/05/2008
יורם ארידור
0
-
1
נתן בלומקין
ב', 05/05/2008
ערן קליין
0.5
-
0.5
משה למר
ב', 05/05/2008
סרגיי פיסוצקי
1
-
0
משה רויטמן
ב', 05/05/2008
שלום זוהר
1
-
0
ניקולאי וייזמן
סיבוב 19
מארחת:
עתודת "יצחק" הרצליה - פרשה
1.0
3.5
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 15/05/2008
חנה בן-עמי
0
-
1
ערן קליין
ה', 15/05/2008
ארז ג'רבי
0
-
1
מיכאל קורוסטשבסקי
ה', 15/05/2008
רוני הליצר
1
-
0
איתמר סומר
ה', 15/05/2008
איה ברנשטיין
0
-
1
ג'ורג' ארוס
סיבוב 20
מארחת:
עתודת "יצחק" הרצליה - פרשה
0.0
4.5
אורחת:
אס"א מכללת אפקה ב' ת"א - פרשה
ה', 15/05/2008
חנה בן-עמי
0
-
1
ערן קליין
ה', 15/05/2008
ארז ג'רבי
0
-
1
מיכאל קורוסטשבסקי
ה', 15/05/2008
רוני הליצר
0
-
1
איתמר סומר
ה', 15/05/2008
איה ברנשטיין
0
-
1
ג'ורג' ארוס
היסטורית הופעות:
שם הקבוצה
תחרות
מועדון
מפגשים
נקודות
מקום
אס"א ת"א ו'
ג' מרכז 2012
אס"א תל אביב
12
20.5
21.5
4
אס"א ת"א ו'
ג' שרון
אס"א תל אביב
0
0.0
0.0
3
אס"א ת"א ו'
ג' מרכז 2011
אס"א תל אביב
20
44.0
48.5
3
אס"א ת"א ו'
ג' מרכז 2010
אס"א תל אביב
16
31.5
34.5
5
אס"א ת"א ו'
ג' מרכז 2009
אס"א תל אביב
18
46.0
51.0
3
אס"א ת"א ו'
ג' הרצליה 2008
אס"א תל אביב
20
51.0
58.0
2
אס"א ת"א ו'
ב' מרכז
אס"א תל אביב
10
14.0
13.5
10
אס"א ת"א ו'
ב' מרכז
אס"א תל אביב
11
16.5
15.5
9
אס"א ת"א ו'
ב' מרכז
אס"א תל אביב
9
14.5
12.5
8
אס"א ת"א ו'
ב' דן
אס"א תל אביב
11
19.0
17.5
9
אס"א ת"א ו'
ג' דן
אס"א תל אביב
9
24.5
21.5
1
אס"א ת"א ו'
ג' תל אביב
אס"א תל אביב
10
22.5
20.0
1
אס"א ת"א ו'
ג' תל אביב
אס"א תל אביב
8
10.5
8.5
8
אס"א ת"א ו'
ג' דן
אס"א תל אביב
9
13.5
10.5
9