תחרות

מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 11 מחוז מרכז, קריית אונו

התחרות הסתיימה וממתינה לאישור מנהל המערכת

תחרויות נוספות באירוע: עד גיל 7 מחוז מרכז, קריית אונו עד גיל 9 מחוז מרכז, קריית אונו עד גיל 13 מחוז מרכז, קריית אונו עד גיל 15 מחוז מרכז, קריית אונו


#שםמספר שחקןמד כושרמשחקיםנקודותבוכהולצ קאט 1
1 אטינגוף יורי 193780 1798 65.019.5
2 לייב יוני 192712 1624 64.522
3 מדובוי יניב 24847 1625 64.521.5
4 נוימן עמית 193489 1526 64.521
5 שתיל שיר 25145 1749 64.521
6 קורשנבאום ליאור 25910 1547 64.520.5
7 ויסברג יאיר 25726 1674 64.520.5
8 דוכן יואב 24990 1670 64.520
9 רדנסקי יונתן 24033 1695 64.520
10 אובסינסקי יונתן 24860 1622 64.520
11 אמיתי עידו 24564 1778 64.520
12 לאור ג'ייסון איתן 194903 1455 64.517
13 קרבצ'נקו דני 24714 1568 64.517
14 חטיב מחמוד 24269 1791 64.516
15 לפושניאן מאיה 193788 1700 64.516
16 גדות עילי 193722 1421 64.020
17 ביק יואב 193494 1464 64.020
18 גילר שון 194757 1497 64.019.5
19 גוז איתי 193582 1520 64.019
20 כוכבי דנה 193445 1502 64.018
21 סלע אייל 192925 1578 64.018
22 נוימן איתי 193365 1529 64.017.5
23 קן-דרור רננה 25321 1627 64.017.5
24 כהן דולב שלמה 25318 1416 64.016.5
25 קליין אלדד 193313 1418 64.016
26 הופמן אליה 25883 1452 63.519.5
27 ביאליק עופר 26007 1500 63.519
28 וולף אופק עילאי 193818 1429 63.518
29 וול כפיר 193963 1450 63.518
30 גל יואב 25274 1524 63.517
31 חזן יותם 193635 1446 63.517
32 וייסבוך יואב 25882 1308 63.516.5
33 וישנה יואב 24839 1527 63.516.5
34 לויאן עומר 24855 1562 63.516
35 חסון-שרגר שליו 25131 1670 63.515
36 אבוהב מאור 193035 1392 63.019.5
37 מאור נועם2 24857 1428 63.018
38 קורן יותם 194536 1430 63.017.5
39 ספיר נדב 194524 1400 63.017.5
40 רוזנברג גיא 25884 1495 63.016.5
41 ספיר איתן 192790 1517 63.016.5
42 יעקב-סלע אסף 24992 1451 63.016.5
43 שרמן רון 193343 1400 63.016
44 רוט חיות טל 193095 1453 63.016
45 כץ עדי 25477 1412 63.015.5
46 שמייסר מתן 195446 1453 63.015.5
47 טימונין רומן 193454 1538 63.015.5
48 זיאט זיו 193519 1368 63.015.5
49 גרנדס שחק 192707 1497 63.015.5
50 טסלר רון 25928 1433 63.014.5
51 משולם לילך 193329 1362 63.014
52 גילב ארתור 193746 1377 63.012
53 פז אייל 193719 1429 62.518
54 גולודנר אילן 25915 1421 62.518
55 שקד אמיר 193323 1498 62.518
56 שרמן עידן 193188 1608 62.517
57 גולדשטיין ניר 25944 1450 62.516.5
58 שולצמן אייל 25893 1400 62.515
59 מאירוביץ' עילי 193303 1343 62.510.5
60 בלונדר דניאל 25902 1435 62.018.5
61 זלצברג נריה 194464 1391 62.017.5
62 אינגל מיקה בר 194847 1445 62.017
63 פוגלר נורית 25111 1400 62.016
64 פנסו סהר 24907 1502 62.016
65 מנש יונתן 24898 1473 62.016
66 מירצ'בסקי סטיבן 25945 1436 62.015
67 טייטלבאום רעות 193307 1307 62.015
68 סילבר מתן 192696 1403 62.014.5
69 חתם עומר 194853 1412 62.014.5
70 סויברט אורי 195690 1317 62.014.5
71 שילה ארם 194440 1367 62.014
72 ניב יונתן 193410 1286 62.013
73 סממה יאיר 194739 1334 62.013
74 גרוסמן איתן 25956 1216 62.010
75 רחנייב ניקול- טלי 194946 1200 61.515
76 בן שמואל דניאל 193322 1300 61.512.5
77 כץ אדם 193378 1359 61.511.5
78 בר-יוסף אופיר 195082 1310 61.015
79 לנדאו הילה 24908 1321 61.012.5
80 כצמן עמית 196015 1250 61.012
81 רז עידן 195912 1262 61.011
82 בזבלוק וארי 25881 1400 61.010.5
83 בראון מיכאל 195084 1348 61.010.5
84 פלג לביא 24271 1214 60.011