חברי הנהלה וועדות 2019-2020






חברי הנהלה

צביקה ברקאי* - יו"רzvib2206@013net.net054-6733689

אילנה דויד* - מ"מ יו"רchess1961beersheva@gmail.com052-6643400

דן קליסקי- סגן היו"רdan49651@gmail.com054-3975345

גיל ברוחובסקי מנכ"לgil.boruhovski@gmail.com052-2030106

אירנה שטייןIrenest2000@gmail.com054-575192997710388

אנטולי גרינפלדhelena87@zahav.net.il054-4718395077-5243989

נחום מאוטנרnachum97@walla.co.il052-5376214

משה שלוmoshe@slavgroup.co.il050-8557766

עדי להבadilahav@gmail.com054-6752415

אלון שולמןadvalon@yahoo.com052-6292020

רענן פלאיrakefet21@walla.co.il053-2503390

אלי אוריצקיeli@uritsky.co.il050-557608008-6277431

יבגניה גרינברגegein1@gmail.com050-6253266

אלכס פולגa_poleg@walla.com054-449703903-9026357

אלכס ראזניקובALEXNDER2404@gmail.com050-761542604-8704617

עופר כהןoferc@agents.phoenix.co.il054-8043113

בית דין עליון

פרופ' דני מור - נשיא בית הדין

מ"מ אב בית הדין - פרופ' פרנקל דוד

עו"ד גיא הורביץ

עו"ד רן עמיאל

עו"ד סיני קהת

עו"ד אסתי מנדל

ועדת מחוננים

ידעאל סטפק יו"ר

ישראל גלפר

מיכאל קלינבורג

משה קציר

אילנה דויד

בוטביניק איליה

דן קליסקי

ועדת ביקורת

בני טמיר- יו"ר ועדת ביקורת

אסף מירוז

אייל אורן

אבנר לוי

מורדכי שורק

ועדת תקנון

אלכס פינקל יו"ר

גיל ברוחובסקי

אלון שולמן

דוד גדסי

עופר כהן-חדד

משה שלו

ועדת משמעת

דן מלכיאלי יו"ר

צבי אורטנברג

טל חיימוביץ (אמן שחמט בינלאומי)

סיוון חדד – (סמנכ"ל תפעול של האיגוד לשעבר)

נתן ברנשטיין- (איש עסקים)

אלי בקר

דוד גדסי

ועדת כספים

עופר כהן-חדד יו"ר

דוד גדסי

ניר מנדלבוים

עמוס קורן

רענן פלאי

מנהלת הליגה

יואל לוי (יו"ר)

גיל ברוחובסקי

עידן לביא

יואל תמנליס

יבגני קרסיק

עמירם קפלן

ועדת אתיקה

אריק אלדר

ידעאל סטפק

אלון שולמן

יבגניה גרינברג

ועדת סניורים

נתן בירמבויים (יו"ר)

לאון לדרמן

אלמוג בורשטיין

יואל תמנליס

משה דרמר

ועדת קשרי חוץ

ידעאל סטפק (יו"ר)

אלמוג בורשטיין

אלון שולמן

אלכס ראזניקוב

ועדת מכרזים

אלכס ראזניקוב (יו"ר)

גיל בורוחובסקי

עידו אורן

אנטולי גרינפלד

אביב בר

רמי בקיש

יבגני פרחוב

מאיר פז

ועדת החוקה והשיפוט

אלמוג בורשטיין (יו"ר)

ד"ר שלמה קנדלשיין

מלכיאל פרץ

רם סופר

אמי קיזר

ועדת נשים 

מרסל אפרוימסקי יו"ר 

עדו בן ארצי

ניר קלאר

שמוליק יצחקי

עודד רוס

שלומית ורדי

אילנה דוד

ועדת דירוג

אורי בלאס (יו"ר)

עודד רוס

ידעאל סטפק

צחי שביט

ניסן לוי

ועדה מקצועית

דן דרורי יו"ר

אסף סופר

אב"ל ישראל כספי

אריק קלינר

טל ברונשטיין

איגור ביטנסקי (אמן בינלאומי)

אלון מינדלין

ועדת נוער

משה קציר (יו"ר)

עידן לביא

אביגדור ביחובסקי

רמי בקיש

נחום מאוטנר

ועדת תחריות

עודד רוס (יו"ר)

ליאור גל

אלון כהן רביבו

ניר מנדלבויים

עידן לביא

מאיר פז

טל חיימוביץ