ליגה

בוגרים 2017 מבחנים

בוגרים 2017

שלב נוכחי: העונה הסתיימה

הצלבות

תאריך יום חול 08/06/2017, תאריך יום שבת 10/06/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
1 08/06/2017 אליצור גני תקוה א' מבחנים מתנ"ס מעלה אדומים א' מבחנים אליצור גני תקוה א' מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
2 08/06/2017 אליצור ג"ש אלקנה מבחנים אס"א ירושלים ג' מבחנים אליצור ג"ש אלקנה מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
3 10/06/2017 עירוני כרמיאל א' מכבי חיפה כרמל ב' ע"ש י. בליימן עירוני כרמיאל א' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
4 08/06/2017 הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ה' הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 15/06/2017, תאריך יום שבת 17/06/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
5 15/06/2017 מועדון השחמט באר שבע ו' מבחנים אליצור גני תקוה א' מבחנים מועדון השחמט באר שבע ו' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
6 15/06/2017 מכבי חיפה כרמל ב' ע"ש י. בליימן עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מבחנים מכבי חיפה כרמל ב' ע"ש י. בליימן מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
7 15/06/2017 אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים הפועל כפר סבא ד' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
8 15/06/2017 אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל "אלפא" ספורט צפת מבחנים אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
9 15/06/2017 חיל אויר / ראשון לציון מבחנים עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים חיל אויר / ראשון לציון מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
10 15/06/2017 אליצור גני תקוה ה' אליצור עירוני נתניה ה' מבחנים אליצור גני תקוה ה' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
11 15/06/2017 מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' מבחנים עירוני ת"א ו' ע"ש אבנר הדר מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
13 17/06/2017 צפריר רחובות ג' מבחנים אס"א ירושלים א' צפריר רחובות ג' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
14 17/06/2017 הפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב' מבחנים מועדון השחמט באר שבע כ"ז מבחנים הפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 29/06/2017, תאריך יום שבת 01/07/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
15 29/06/2017 הפועל "דורון ים" כפר סבא אליצור גני תקוה א' מבחנים הפועל "דורון ים" כפר סבא מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
16 29/06/2017 עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מבחנים בוגרי "אלכסנדר" הרצליה עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
17 29/06/2017 ירושחמט על שם גדעון יפת מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים ירושחמט על שם גדעון יפת מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
18 01/07/2017 מועדון השחמט באר שבע ה' מבחנים הפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב' מבחנים מועדון השחמט באר שבע ה' מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 01/07/2017 מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' מבחנים עתודת "יוסף" הרצליה מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
21 29/06/2017 אס"א ירושלים ג' מבחנים צפריר רחובות ג' מבחנים אס"א ירושלים ג' מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
22 29/06/2017 "אלפא" ספורט צפת מבחנים הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' "אלפא" ספורט צפת מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
29 29/06/2017 הפועל "כפירים" ע"ש זהר אולפינר ראשל"צ חיל אויר / ראשון לציון מבחנים הפועל "כפירים" ע"ש זהר אולפינר ראשל"צ מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'