ליגה

בוגרים 2017 מבחנים

בוגרים 2017

שלב נוכחי: עונה סדירה

הצלבות

תאריך יום חול 08/06/2017, תאריך יום שבת 10/06/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
1 שבת: 10/06/2017
יום חול: 08/06/2017
מקום 1 בליגה א' מזרח 2017 מקום 1 בליגה א' מרכז 2017 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
2 שבת: 10/06/2017
יום חול: 08/06/2017
מקום 5 בליגה א' מזרח 2017 מקום 5 בליגה א' מרכז 2017 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
3 שבת: 10/06/2017
יום חול: 08/06/2017
מקום 1 בליגה א' צפון שבת 2017 מקום 1 בליגה א' צפון יום חול 2017 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
4 שבת: 10/06/2017
יום חול: 08/06/2017
מקום 6 בליגה א' צפון יום חול 2017 מקום 5 בליגה א' צפון שבת 2017 המפגש טרם נקבע מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 15/06/2017, תאריך יום שבת 17/06/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
5 שבת: 17/06/2017
יום חול: 15/06/2017
מקום 2 בליגה א' דרום 2017 מפסידה של מפגש 1 המפגש טרם נקבע מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
6 שבת: 17/06/2017
יום חול: 15/06/2017
מפסידה של מפגש 3 מקום 2 בליגה א' הדרים 2017 המפגש טרם נקבע מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
7 15/06/2017 אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים הפועל כפר סבא ד' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
8 15/06/2017 אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל מבחנים "אלפא" ספורט צפת מבחנים אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
9 15/06/2017 חיל אויר / ראשון לציון מבחנים עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים חיל אויר / ראשון לציון מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
10 15/06/2017 אליצור גני תקוה ג' מבחנים אליצור עירוני נתניה ה' מבחנים אליצור גני תקוה ג' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
11 15/06/2017 מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' מבחנים עירוני ת"א ו' ע"ש אבנר הדר מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
13 17/06/2017 צפריר רחובות ג' מבחנים אס"א ירושלים א' מבחנים צפריר רחובות ג' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
14 17/06/2017 הפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב' מבחנים מועדון השחמט באר שבע כ"ז מבחנים הפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 29/06/2017, תאריך יום שבת 01/07/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
15 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 8 בליגה ארצית צפון 2017 מנצחת מפגש מספר 5 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
16 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 8 בליגה ארצית מרכז 2017 מנצחת מפגש מספר 6 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
17 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 8 בליגה ארצית דרום 2017 מנצחת מפגש מספר 7 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
18 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 8 בליגה א' דרום 2017 מנצחת מפגש מספר 14 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
19 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 8 בליגה א' הדרים 2017 מנצחת מפגש מספר 10 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 8 בליגה א שרון 2017 מנצחת מפגש מספר 11 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
21 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מפסידה של מפגש 2 מנצחת מפגש מספר 13 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
22 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מנצחת מפגש מספר 4 מנצחת מפגש מספר 8 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
29 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 8 בליגה א שפלה 2017 מנצחת מפגש מספר 9 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ג'

תאריך יום חול 29/06/2017, תאריך יום שבת 01/07/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
23 29/06/2017 מועדון השחמט באר שבע י"ד מבחנים מועדון השחמט באר שבע ד' (יו-ניברסיטי אשכול הפיס קריית גת) מבחנים מועדון השחמט באר שבע י"ד מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
24 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 2 בליגה ג' ראשון לציון 2017 מקום 2 בליגה ג' שרון 2017 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
25 29/06/2017 אליצור מטה בנימין ו' מבחנים אליצור מטה בנימין גימלאים מבחנים אליצור מטה בנימין ו' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
26 שבת: 01/07/2017
יום חול: 29/06/2017
מקום 1 בליגה ג' גני תקווה 2017 מקום 1 בליגה ג' כפר סבא 2017 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
27 29/06/2017 אליצור מועדון שוהם ד מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ח' מבחנים אליצור מועדון שוהם ד מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
28 29/06/2017 נוער נצרת עילית 1260 מבחנים אליצור קרית מוצקין ג' ע"ש דוב זלץ ז"ל מבחנים נוער נצרת עילית 1260 מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'