ליגה

בוגרים 2018 מבחנים

בוגרים 2018

שלב נוכחי: העונה הסתיימה

הצלבות

תאריך יום חול 31/05/2018, תאריך יום שבת 02/06/2018

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 07/06/2018, תאריך יום שבת 09/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
5 07/06/2018 אס"א ירושלים ג' מבחנים מועדון שחמט באר שבע ל"א מבחנים אס"א ירושלים ג' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
6 09/06/2018 עתיד אשדוד מבחנים אס"א ת"א ב' מבחנים עתיד אשדוד מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
7 07/06/2018 מועדון שחמט חיפה-נשר א מבחנים עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מבחנים מועדון שחמט חיפה-נשר א מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
8 14/06/2018 מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מבחנים מכבי מעלות תרשיחא ב' מבחנים מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
9 09/06/2018 הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר מבחנים מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג י' מבחנים הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
10 07/06/2018 הפועל גבעת שמואל ב' מבחנים עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים הפועל גבעת שמואל ב' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
11 07/06/2018 אליצור פתח תקוה מרכז א' מבחנים צפריר רחובות ג' מבחנים אליצור פתח תקוה מרכז א' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
12 07/06/2018 חיל אויר / ראשון לציון מבחנים אס"א ירושלים ד' מבחנים חיל אויר / ראשון לציון מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
13 07/06/2018 מועדון השחמט אשדוד י"ז מבחנים מועדון השחמט באר שבע ט"ז מבחנים מועדון השחמט אשדוד י"ז מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 21/06/2018, תאריך יום שבת 23/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
14 28/06/2018 עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ב' מבחנים עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
15 21/06/2018 אס"א ת"א ב' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים אס"א ת"א ב' מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
16 28/06/2018 צפריר רחובות ב' מבחנים אס"א ירושלים ג' מבחנים צפריר רחובות ב' מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
17 21/06/2018 מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים חיל אויר / ראשון לציון מבחנים מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
18 21/06/2018 מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מבחנים מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
19 21/06/2018 מועדון השחמט באר שבע י"ב מבחנים מועדון השחמט אשדוד י"ז מבחנים מועדון השחמט באר שבע י"ב מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 21/06/2018 עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים דינמו פרדס חנה / כרכור מבחנים עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
21 23/06/2018 אס"א בר"ג מבחנים מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג י' מבחנים אס"א בר"ג מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
22 21/06/2018 הפועל גן המושבה ראשון לציון מבחנים אליצור פתח תקוה מרכז א' מבחנים הפועל גן המושבה ראשון לציון מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ג'

תאריך יום חול 21/06/2018, תאריך יום שבת 23/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
23 21/06/2018 מועדון השחמט באר שבע י"ד מבחנים מועדון שחמט באר שבע ל"ז (להבים) מבחנים מועדון השחמט באר שבע י"ד מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
24 28/06/2018 ירושחמט מבשרת ציון מבחנים בי"ס לשחמט ב' הפועל עירוני אשקלון מבחנים ירושחמט מבשרת ציון מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
27 21/06/2018 אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל מבחנים נבחרת הר נוף טבריה מבחנים אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
25 21/06/2018 אליצור פ"ת דעת מבינים א' מבחנים אליצור פתח תקוה נערים ד' מבחנים אליצור פ"ת דעת מבינים א' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' נשארת בליגה ג'
26 23/06/2018 הפועל כפר סבא י"ד מבחנים אריות עירוני ת"א מבחנים הפועל כפר סבא י"ד מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
28 21/06/2018 אס"א ת"א ט' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם ה מבחנים אס"א ת"א ט' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
29 21/06/2018 הפועל עירוני א' בת-ים מבחנים מתנ"ס זאמרין שחמט זיכרון יעקב מבחנים הפועל עירוני א' בת-ים מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' נשארת בליגה ג'