אליפות גיל הזהב בשח מהיר - אולימפיאדת גיל הזהב ה3

התחרות הסתיימה. התחרות לא תחושב למד כושר ישראלי.


#שםמספר שחקןמד כושרגילמשחקיםנקודותבוכהולץ
1 בירנבוים נתן 3020 2407 67 55.015
2 יעקב אבי 3155 2125 65 54.515.5
3 לדרמן לאון 3256 2252 70 54.017
4 לוויץ' יורי 486 2026 67 54.015.5
5 פנציאס מוטי 3267 2055 66 54.015.5
6 סטפק ידעאל 3021 2241 77 54.014.5
7 בבצ'וק ליאוניד 548 2113 68 54.013
8 פרץ מלכיאל 3005 2244 74 53.517
9 גל משה 3286 2223 67 53.516
10 מייזלין יעקב 17185 2100 71 53.516
11 גולובקין ולדימיר 5244 2064 82 53.515.5
12 בלאו ראובן 3084 2026 73 53.515
13 קופלביץ בוריס 5963 2066 72 53.515
14 קרמר פבל 10665 1982 68 53.514.5
15 קלבנסקי דוד 15206 2010 71 53.511
16 גורזלצן אדוארד 16761 2009 78 53.510.5
17 פופאוצאן מנולי 24525 1796 72 53.016
18 מלאכי אברהם 3036 2019 71 53.015.5
19 גורדון יבגני 15732 2080 68 53.015
20 שפר יצחק 5732 1773 74 53.014.5
21 סגל יוסף 4099 1938 66 53.013
22 ברגרין רון 3133 1981 73 53.013
23 זילברשטיין ויקטור 17504 1814 66 53.011.5
24 סובר נחמן 24177 0 68 53.011.5
25 גרינבוים משה 12561 1858 72 53.011
26 אידסיס יעקב 4738 1988 76 53.011
27 ברנשטיין נתן 3241 1930 73 53.010.5
28 אגור אברהם 16020 1695 69 53.010
29 גרינברג יעקב 200 1747 79 52.514.5
30 הר-אבן אביר 3048 2098 70 52.514
31 בנדרסקי מרט 11102 2098 85 52.513
32 שטרנברג צבי 3126 1852 73 52.512
33 סנדרוב יבגני 18074 0 52.512
34 פרייליך גדעון 24322 1732 70 52.511.5
35 קגן יוסף 5155 2167 84 52.015
36 גרצ'יקוב פבל 4687 1989 79 52.014.5
37 ממן עמנואל 4005 1814 80 52.014
38 שורק מרדכי 3140 1862 74 52.013.5
39 גוט גרגורי 8710 1734 71 52.013
40 רבוטניקוב גרגורי 9928 1759 81 52.012.5
41 גרנות יוסי 4197 1725 70 52.012.5
42 להט אלי 5253 1692 69 52.011
43 קרוצ'קוב ולרי 25579 1540 77 52.011
44 חרסונסקי דוד 10815 1942 72 52.010.5
45 מרגוליס אלכסנדר 9894 1850 75 52.010.5
46 דבורסקי דוד 2854 1596 70 52.010.5
47 כגן שמעון 3001 2251 75 32.09
48 רגנבוגן יוסף 3315 1810 71 51.514.5
49 פלשטייב אליהו 11924 1592 75 51.512
50 כהן דני 2321 1632 72 51.511.5
51 גולדרייך יאיר 4049 1865 80 51.511.5
52 טולצ'ינסקי מיכאל 5440 1662 86 51.511
53 אידלמן משה2 15772 0 73 51.510.5
54 גלזר ויקטור 17210 1751 79 51.510.5
55 ביגלמן יצחק 4173 1511 89 51.59.5
56 רובינשטיין מרק 11101 1890 78 41.59
57 מאור (קרקובסקי) משה 7585 1525 66 51.010.5
58 גרויסמן סרגי 25603 1425 81 51.010
59 רצון יפת 194736 0 78 51.08
60 ירושלמי יצחק 194735 0 80 50.09
61 רוזן יעקב 17501 1350 71 40.06
62 אשכנזי מיכל 194738 0 82 20.05
63 שלו מוטי 23188 1449 71 20.04
64 שביט דוד 194737 0 84 10.03.5
65 ישראלי שמעון 11403 1404 87 10.03
66 ארליך אברהם 23852 1578 76 10.02
67 בונדר אלכסנדר 11178 2076 65 00.00