גמר אליפות ישראל בערד

האליפויות מתקיימות ב-5-13.12. באליפות הפתוחה (גברים ונשים) ישתתפו 32 שחקנים, באליפות הנשים ישתתפו 10 שחקניות. הזמנה ורשימות מצורפים מטה






הזמנה לאליפויות

ליצירת קשר ניתן לפנות למנהל האליפויות, פז אבינרי:

טלפון (עדיף בוואטסאפ): 058-4577220
מייל: [email protected]



רשימות עולים וממלאי מקום



רשימת משתתפות באליפות הנשים שאישרו הגעה


1 אפרוימסקי מרסל

2 שוויגר יוליה

3 בלנקיה דינה

4 קלינובה מאשה

5 גוטמחר (וסילייב) אולגה

6 פורת מיה

7 להב מיכל

8 קטקוב מישל

9 בוטוויניק אירינה

10 וובינקין נטלי

11 בורסוק אנגלה

12 לויטן רונית

13 לן אירנה

14 מונינה פולינה

15 רפרון נדז'דה

16 שפירא ליליה

17 אורין נגה

18 פדרובסקי עדי

19 טשקינוב סופיה

20 ממנטוב מרגריטה

21 רזניק ויקטוריה

22 ציפנסקיה לודמילה

23 אוסטרובסקי אלכסנדרה

24 גדסי נועם

25 כוכבי דנה

26 ברנוב ויקטוריה

27 יעקובלבה טטיאנה

28 תדמור מאיה

29 ליאן מרינה

30 חייטוביץ אביטל

31 פדרובסקי (ורדי) שלומית

32 שתיל אור

33 מדיבני מאקה

34 קאסם הודא

35 ברוסילובסקי לנה

36 רטנר כריסטינה

37 לפושניאן מאיה

38 קלוציק יוליה

39 שאול-זיידנר ליאד

40 לסקו קתרין

41 דותן ולריה

42 חרצ'נקו סבטלנה

43 גולובצ'נסקי אלינה

44 לויטן יוליה

45 פדרובסקי יעל

46 אובצקין ליליה - האחרונה שהוזמנה עד כה

47מוסקוביץ מיכל

48 אלכסנדרוב אלכסנדרה

49 וידסלבר אלה

50 וטשטיין ליאור

51 אינגל מיקה בר


רשימת משתתפים באליפות הפתוחה שאישרו הגעה


רשימת עולים לתחרות הפתוחה:

1 פיטר סוידלר

2 בוריס גלפנד

3 בוריס אלתרמן

4 איליה סמירין

5 תמיר נבאתי

6 אמיל סוטובסקי

7 מקסים רודשטיין

8 יבגני פוסטני

9 אורי קובו

10 מיכאל רויז

11 ניצן שטיינברג

12 אביטל בורוחובסקי

13 בוריס אברוך

14 אייל גרינברג

15 רונן הר-צבי

16 סמיון לומסוב

17 יאיר פרחוב

18 יונה קוסאשוילי

19 אריאל ארנברג

20 אלכסנדר חוזמן

21 עידו גורשטיין

22 ויקטור מיכלבסקי

23 יבגני זנן

24 אור ברונשטיין

25 חנן מרדכי

26 סמיון דבויריס

27 יובל יניב

28 ישעיהו צדקיה

29 נדב צמח

30 גיא לוין

31 מתן פולג

32 אורי כוכבי

33 איתמר אהרונוביץ

34 בני איזנברג

35 טל חיימוביץ

36 יהלי סוקולובסקי

37 יצחק בן-מנחם

38 אהוד שחר

39 גיל ברק

40 יותם שוחט

41 אופיר אהרן

42 ארז קופרווסר

43 אורי טייכמן

44 ניסים איליאגוייב

45 אלכסיי סטרלצוב

46 יהודה גרינפלד



ממלאי מקום:


1 איתן רוזן

2 סיטבון איתי

3 בן-ארי ינאי

4 אוריצקי יונתן

5 סולומון אסיף

6 שמשוביץ אסף

7 אור גלובוס

8 ארליך רועי

9 לויטן טל

10 גליקסון עופר

11 גוחבט פיטר

12 עומר רשף

13 דוד גורודצקי - האחרון שהוזמן עד כה

14 טל בראון

15 דני ראזניקוב

16 אלון גרינפלד

17 גבריאל פלום (בטליני)

18 ויטלי גולוד

19 מרסל אפרוימסקי

20 שי פורת

21 ישראל כספי

22 לויטן רונית

23 צ'רנומורדיק פבל

24 אלפרד נתן

25 להב מיכל

26 וייסברג מיכאל

27 קפליבצקי אלכס

28 תפארת שקד

29 טשקינוב סופיה

30 נוי איל

31 לוברוב מארק

32 וגמן רוי

33 גורבונוב איגור

34 שטיינר (פרוז'נסקי) גיורא

35 לובין בוריס

36 אשכנזי ג'וי

37 ניימן מקס

38 אופק רם

39 סורין מיכאל

40 גרשקוביץ דוד

41 לוקין אלישע

42 שינקריוב מיכאל

43 כהן אלון

44 וייסמן פליקס

45 גוב גיא

46 סיון יעקב

47 מנחם עדי

48 מוסקוביץ דניאל

49 אקסלרוד אריה

50 שרמן ראם

51 איליאגוייב דניאל

52 הר-אבן אביר

53 לייבי יניב

54 בן-ארצי עידו

55 יניב אורי

56 רוזן גיא

57 דויטש אייל

58 בן-נון פלג

59 ראיקו יוסי

60 גרוזמן איליה

61 פרידלנד אלדר

62 יוסופוף יואב

63 פבזנר מקס

64 פלאום מרק

65 טרטטוביץ משה

66 שטיימן יובל

67 גדסי נועם

68 ממוט איגור

69 גורשטיין אסף

70 טייב אריאל

71 וייסבוך אודי

72 גבריאלי אור

73 בודנשטיין יאיר

74 קופרמן בוריס

75 סטוליארסקי יגור

76 וינטראוב עמית

77 ריבשטיין נתנאל

78 צפריר איתי

79 קינברג עופר

80 חורש טל

81 פלך רועי

82 רפרון נדז'דה

83 בלאס אורי

84 וסטרייך איתי

85 פדרובסקי עדי

86 שיפרין יבגני

87 לאור ג'ייסון איתן

88 ריבשטיין אוראל

89 אקמן עדי

90 מאירוביץ' עילי

91 רקיטה יפים

92 פוקס אלכסנדר

93 עמית אלי

94 אהרוני פבל

95 ויינשטיין שאול

96 אורין נגה

97 חסון-שרגר שליו

98 סעד ניר

99 אטר יובל

100 דיאב האדי

101 דוכן יואב

102 לוי נתנאל

103 ובר יונתן

104 בייטנר יהונתן

105 כוכבי דנה

106 בן-דב יואב

107 בירנבוים נתן

108 קאסם הודא

109 פוטשניק סמיון

110 פילוסוף אסי

111 פורטנוי מיכאל