23
|
04/04/2024
|
פורת 1 מבחנים
|
אליצור ירושלים - אדמה מבחנים
|
פורת 1 מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
24
|
06/04/2024
|
כרישים-חדש מבחנים
|
מועדון חיפה-נשר נוער ו' מבחנים
|
כרישים-חדש מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
25
|
04/04/2024
|
הפועל זמארין זכרון יעקב ד' - מרכז למצוינות בשחמט מבחנים
|
אבירי מכבי אטיוד רמת גן מבחנים
|
הפועל זמארין זכרון יעקב ד' - מרכז למצוינות בשחמט מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
26
|
21/03/2024
|
צעירי אשדוד ו מבחנים
|
נערי מכבי אטיוד רמת גן מבחנים
|
צעירי אשדוד ו מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
27
|
14/03/2024
|
מועדון השחמט באר שבע ט' מבחנים
|
מועדון השחמט באר שבע י"ג מבחנים
|
מועדון השחמט באר שבע ט' מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
28
|
16/03/2024
|
"שלמון" ראשון לציון מבחנים
|
"ניצנים" ראשון לציון מבחנים
|
"שלמון" ראשון לציון מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
29
|
16/03/2024
|
הפועל כפר סבא נוער 1 מבחנים
|
הפועל כפר סבא 8 מבחנים
|
הפועל כפר סבא נוער 1 מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
30
|
14/03/2024
|
אלופי נס ציונה מבחנים
|
אליצור ירושלים - אדמה מבחנים
|
אלופי נס ציונה מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
31
|
09/03/2024
|
נוער רהט 3 מבחנים
|
פורת 1 מבחנים
|
נוער רהט 3 מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
32
|
14/03/2024
|
מועדון חיפה-נשר נוער ו' מבחנים
|
צעירי נהריה ב מבחנים
|
מועדון חיפה-נשר נוער ו' מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
33
|
16/03/2024
|
כרישים-חדש מבחנים
|
גיבורי השחמט 2 מבחנים
|
כרישים-חדש מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
34
|
16/03/2024
|
באקה אלגרבייה נוער א' מבחנים
|
אבירי מכבי אטיוד רמת גן מבחנים
|
באקה אלגרבייה נוער א' מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
35
|
14/03/2024
|
הפועל זמארין זכרון יעקב ד' - מרכז למצוינות בשחמט מבחנים
|
אליצור נערי עירוני נתניה ג' מבחנים
|
הפועל זמארין זכרון יעקב ד' - מרכז למצוינות בשחמט מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
36
|
04/04/2024
|
אבירי מכבי אטיוד רמת גן מבחנים
|
הפועל זמארין זכרון יעקב ד' - מרכז למצוינות בשחמט מבחנים
|
אבירי מכבי אטיוד רמת גן מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|
37
|
04/04/2024
|
אליצור ירושלים - אדמה מבחנים
|
פורת 1 מבחנים
|
אליצור ירושלים - אדמה מבחנים
|
מנצחת עולה לליגה ארצית
|
מפסידה יורדת לליגה לליגה מחוזית
|