ת.ז.
*
סיסמה
*
איך נכנסים?
הרשמה לאיגוד השחמט
כניסה
לשחקנים
כניסה
לשחקנים
ראשי
ליגות
חיפוש ליגה
ליגה לאומית
תחרויות
שחקנים
מועדונים
תשלומים
מפעל הפיס
מידע
חברי הנהלה
רשימת שופטים בישראל
חוקה ושיפוט
חוקים תקנון וכללים
נוער
ועדות
החלטות בית דין
ארכיון כתבות
1059 אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
אליצור מרכז שחמט צפון
ליגה
ליגה ב' קריות 2024
מקום משחקים: שד׳ קקל 23
מפגשים: 6
נקודות: 10.5
מקום: 9
אנשי קשר
שחקן
תפקיד
טלפון
טלפון נוסף
נייד
דוא"ל
בורנשטיין טל
אחראי הקבוצה
077-6767646
054-6492771
הרכב הקבוצה
לוח #
מספר שחקן
שם
מד כושר
תוצאה
1
20229
קרמרמן אוהד
1940
0.0/0 (+0-0=0)
2
11481
לוונבראון גדי
1867
2.5/6 (+0-1=5)
3
4778
גרוסמן אילן
1784
2.5/4 (+2-1=1)
4
5692
סים דוד
1809
0.5/3 (+0-2=1)
5
8396
הפנר אלון
1875
0.0/0 (+0-0=0)
6
22518
שניידרמן אריה
1767
1.0/1 (+1-0=0)
7
196075
קצב דניאל
1642
0.0/0 (+0-0=0)
8
197033
אפלפלד ברק
1662
0.0/0 (+0-0=0)
9
198889
דר ירדן
1540
0.0/0 (+0-0=0)
10
20047
צוקרמן דן
1545
2.0/4 (+2-2=0)
11
8847
טובי אוהד
1688
0.0/3 (+0-3=0)
12
24322
פרייליך גדעון
1679
0.0/0 (+0-0=0)
13
4233
רווה אברהם
1670
1.0/3 (+0-1=2)
14
202342
קופייב גיא
0
0.0/0 (+0-0=0)
משחקים
סיבוב 1
מארחת:
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
3.0
1.5
אורחת:
מכבי חיפה כרמל ה'
ה', 11/01/2024
גדי לוונבראון
0.5
-
0.5
ישראל פרייליך
ה', 11/01/2024
דוד סים
0.5
-
0.5
מוניר חא'ג
ה', 11/01/2024
דן צוקרמן
1
-
0
מיכאל מילר
ה', 11/01/2024
אברהם רווה
0.5
-
0.5
רון כרמי
סיבוב 2
מארחת:
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
0.5
4.0
אורחת:
מועדון השחמט עצמה מעלות ב'
ה', 15/02/2024
גדי לוונבראון
0
-
1
בוריס פיינשטין
ה', 15/02/2024
דן צוקרמן
0
-
1
אפיק ורדי
ה', 15/02/2024
אוהד טובי
0
-
1
בוריס שלפוברסקי
ה', 15/02/2024
אברהם רווה
0.5
-
0.5
איתן שמר
סיבוב 3
מארחת:
מועדון השחמט טבעון א'
3.5
1.0
אורחת:
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ה', 22/02/2024
דרור שוורץ
0.5
-
0.5
גדי לוונבראון
ה', 22/02/2024
משה בראון
0.5
-
0.5
אילן גרוסמן
ה', 22/02/2024
עמית גאייר
1
-
0
דוד סים
ה', 22/02/2024
אריה אלברט
1
-
0
אוהד טובי
סיבוב 4
מארחת:
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
4.0
0.5
אורחת:
נאנא יקנעם ב'
ה', 07/03/2024
גדי לוונבראון
0.5
-
0.5
טל לובן
ה', 07/03/2024
אילן גרוסמן
1
-
0
גידי ברסילוב
ה', 07/03/2024
אריה שניידרמן
1
-
0
עודד אברהם
ה', 07/03/2024
דן צוקרמן
1
-
0
זיו ברלינר
סיבוב 5
מארחת:
עירוני נהריה ב
3.0
1.5
אורחת:
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ה', 28/03/2024
גלעד פרג'
0.5
-
0.5
גדי לוונבראון
ה', 28/03/2024
אושר אדרי
0
-
1
אילן גרוסמן
ה', 28/03/2024
הדר דניאל
1
-
0
דוד סים
ה', 28/03/2024
אולגה וולקוב
1
-
0
אוהד טובי
סיבוב 6
מארחת:
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
0.5
4.0
אורחת:
מכבי "בית מאיר" קרית ים ב'
ה', 11/04/2024
גדי לוונבראון
0.5
-
0.5
בניה קרופניק
ה', 11/04/2024
אילן גרוסמן
0
-
1
רומן ירמקוב
ה', 11/04/2024
דן צוקרמן
0
-
1
בוריס סקסון
ה', 11/04/2024
אברהם רווה
0
-
1
מיכאל קרופניק
סיבוב 7
02/05/2024
מכבי "שמואל" קרית ים ג'
0 - 0
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
עוד לא דווחו משחקים במפגש זה
סיבוב 8
16/05/2024
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
0 - 0
מכבי "בית מאיר" קרית ים א'
עוד לא דווחו משחקים במפגש זה
סיבוב 9
30/05/2024
הפועל גמביט קרית ביאליק ב'
0 - 0
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
עוד לא דווחו משחקים במפגש זה
היסטורית הופעות:
שם הקבוצה
תחרות
מועדון
מפגשים
נקודות
מקום
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ליגה ב' קריות 2024
אליצור מרכז שחמט צפון
6
9.5
10.5
9
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ליגה ב' חיפה יום חול 2023
אליצור מרכז שחמט צפון
9
17.5
18.5
4
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
א' צפון 2022
אליצור מרכז שחמט צפון
9
11.0
11.5
9
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
א' צפון יום חול 2021
אליצור מרכז שחמט צפון
10
18.5
20.5
4
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' חיפה 2020
אליצור מרכז שחמט צפון
9
24.5
27.5
1
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' חיפה 2019
אליצור מרכז שחמט צפון
9
23.0
26.0
2
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' גליל 2018
אליצור מרכז שחמט צפון
8
16.0
18.0
4
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל מבחנים
בוגרים 2017 מבחנים
אליצור מרכז שחמט צפון
1
1.5
1.5
23
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' חיפה 2017
אליצור מרכז שחמט צפון
8
21.0
24.0
2
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' חיפה 2016
אליצור מרכז שחמט צפון
9
19.5
21.0
5
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' גליל מערבי 2015
אליצור מרכז שחמט צפון
8
17.5
19.5
3
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' גליל מערבי 2014
אליצור מרכז שחמט צפון
10
25.5
28.5
3
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
א' צפון 2013
אליצור מרכז שחמט צפון
9
14.5
15.0
9
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
מבחנים 2012
אליצור מרכז שחמט צפון
2
4.5
4.5
6
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
הצלבה 2012
אליצור מרכז שחמט צפון
1
1.5
1.5
3
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' גליל מערבי 2012
אליצור מרכז שחמט צפון
10
33.0
37.0
1
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
א' צפון 2011
אליצור מרכז שחמט צפון
9
10.0
10.5
10
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
השלמות 2010
אליצור מרכז שחמט צפון
1
2.0
2.0
2
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ב' גליל מערבי 2010
אליצור מרכז שחמט צפון
10
21.5
25.0
1
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ג' קריות צפון 2009
אליצור מרכז שחמט צפון
20
57.0
64.0
1
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ד' קריות
אליצור מרכז שחמט צפון
18
35.5
30.5
6
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ד' קריות
אליצור מרכז שחמט צפון
14
21.5
18.5
7
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
ד' צפון
אליצור מרכז שחמט צפון
7
12.0
11.0
6